Vítáme Vás na našem e-shopu www.darkysimo.cz, ve kterém se specializujeme na výrobu a prodej dárkového zboží, zejména dárkových košůdárkových krabiček a dárkových beden s páčidlem. V rámci kategorie "SESTAV SI" nabízíme také možnost vlastního výběru dárkových obalů i produktů, dle požadavku našich zákazníků.

Naší snahou je používat výrobky té nejvyšší kvality, které nejsou běžně dostupné v obchodních řetězcích a které přinesou obdarovanému zaručený a nevšední gurmánský zážitek. Proto klademe velký důraz i na skladbu produktů, které se snažíme kombinovat tak, aby byl maximálně umocněn požitek obdarovaného a zároveň uspokojeny všechny chuťové buňky. A to je důvod, proč u nás budete jen těžko hledat dárkový koš s pivem, fíkovým konfitem a Foie gras. Naopak, k pivu Vám nadělíme prémiové utopence a škvarkové placky. Pokud si přesto zvolíte některou z netradičních kombinací v naší nabídce "SESTAV SI", tak Vám produkty dárkově zabalíme do Vámi zvoleného obalu a zašleme na Vámi zvolenou adresu (samozřejmě bez faktury, kterou Vám zašleme elektronicky na Váš e-mail).

Chceme pro své zákazníky to nejlepší a proto se snažíme nabízet i netradiční dárkové obaly, které si necháváme vyrábět na zakázku, nebo je dále upravujeme tak, aby nebyly jen pouhou kopií nabídky trhu. Naší snahou je obohatit trh o nové produkty i typy obalů. V naší nabídce se objevují nejen obaly z rozmanitých materiálů ale i dárkové bedny s se zámečky a 12-ti klíči, nebo šroubovací bedny, které jsou ryze naším produktem.

Specializujeme se rovněž na firemní balíčky pro zaměstnance, nebo luxusní dárkové koše pro obchodní partnery našich zákazníků a to nejen v sezonním, ale i celoročním módu.

Připojte se i Vy k řadě našich spokojených zákazníků a nadělujte kvalitu v originálním balení.

Jaké dárky U NÁS najdete? 

Originální dárkové koše, Luxusní dárkové koše, Dárkové krabičky, Dárkové balíčky, Dárkové kosmetické sady, Dárkové lahve, nebo netradiční dárky, jako jsou Dárkové bedny s páčidlemDárkové šroubovací bedny a Dárkové bedny se čtyřmi zámečky a dvanácti klíči. Dárky pro muže a ženy, Dárek pro přítele a přítelkyni, Dárky pro rodiče, prarodiče i ostatní rodinné příslušníky. Dárek pro kamaráda, Dárek pro kamarádku, Dárek pro šéfa, Dárky pro zaměstnance "Firemní balíčky"nebo Dárky pro obchodní partnery. Dárek k výročí, Dárek k narozeninám, Dárek k Vánocům i Dárek z lásky.

To vše pečlivě zabalené v celofánu, nebo dřevěné dárkové bedně a opatřené vzkazem dle Vašeho přání.

Máte speciální přání ? Připomínku ? Námět, nebo nabídku spolupráce ? Neváhejte nás kontaktovat na info@darkysimo.cz a jistě najdeme řešení.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.