Dárkysimo.cz pro firmy - firemní dárkové balíčky pro zaměstnance 

celebrate.png

Rozhodli jste se pro změnu a chystáte se nahradit běžné reklamní předměty nevšedním gurmánským zážitkem?


Využijte naší nabídky firemních dárkových balíčků sestavených z těch nejkvalitnějších surovin, které pro Vás pečlivě vybíráme a sestavujeme tak, aby si vybral opravdu každý. Firemní dárkové balíčky, dárkové koše pro zaměstnance či obchodní partnery a ostatní dárky pro zaměstnance Vám sestavíme i podle vašich požadavků a finančního rozpočtu. Darujte originální firemní dárky!

Pro naše klienty zajišťujeme pravidelné dodávky firemních dárkových balíčků a firemních dárkových košů pro všechny možné příležitosti, jako jsou jubilea, výročí, sportovní a společenské akce, poděkování zaměstnancům a obchodním partnerům, vánoční a mikulášské besídky či jiné benefity z bonusového programu.

Nabídka firemních balíčků pro rok 2024

Náhradní plnění

 

Spolupracujeme s 1. severočeskou chráněnou dílnou
a pro firemní zákazníky nabízíme náhradní plnění.

Náhradní plnění

Co nabízíme?

balicky_na_miru2.png

Dárkové balíčky "na míru"

Máte konkrétní požadavek na skladbu i rozpočet? Kontaktujte nás a jistě najdeme vhodné řešení.

obaly2.png

Široká nabídka dárkových obalů

Vyberte si z naší pestré nabídky dárkových obalů (možno vybírat nejen z obalů v katalogové nabídce, ale lze čerpat i z nabídky obalů na našem e-shopu)

branding2.png

Branding - prezentace vaší firmy

Vámi vybraný produkt opatříme potiskem, samolepkou, komplimentkou či jinou formou Vámi zvoleného brandingu.

vstricne_jednani2.png

Vstřícné jednání

Máte speciální požadavek? Kontaktujte nás. Nabízíme nejširší výběr produktů v kategorii SESTAV SI na našem e-shopu a zakázkové realizace jsou naším denním chlebem, proto jsme si jisti, že najdeme řešení i pro Váš požadavek.

doprava2_(1).png

Doprava dle vašich požadavků

Pro své zákazníky zajišťujeme paletovou i balíkovou dopravu v rámci ČR a SR v požadovaném termínu.

Zákazníci, kteří již využili naše služby

rectielparaganrembrandtinunometalwielandctppalpolvelosmahopreolfenixrosemedparagan.jpgPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - DárkysimoPro firmy - Dárkysimo

Kontaktujte nás

informace

Myslíme na Vaše zdraví i zdraví Vašich obchodních partnerů a zaměstnanců. Proto nabízíme pouze produkty, které jsou skladovatelné při pokojové teplotě a u kterých jsme schopni dodržet podmínky skladování i během přepravy k zákazníkovi. Dárkové koše a balíčky obsahující sýry a jiné pochutiny, které je nutné udržovat v chladu nejen při skladování, ale i při transportu, doručujeme pouze speciálním kurýrem k tomu určeným.

PŘI OBJEDNÁVCE VĚTŠÍHO POČTU DÁRKOVÝCH PRODUKTŮ PROTO ZVAŽTE I SVÉ SKLADOVACÍ MOŽNOSTI. ZA POTRAVINY ZNEHODNOCENÉ NEVHODNÝM USKLADNĚNÍM U ZÁKAZNÍKA ODPOVĚDNOST NEPŘEBÍRÁME!